Середа, 26.02.2020, 06:53Мурованокуриловецька районна державна адміністрація

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Голова РДА

Меню сайту
Органи влади
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Верховний Суд України
Вінницька облдержадміністрація
Вінницька обласна рада
Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

Державний фонд сприяння місцевому самоврядування в Україні
Кращий державний службовець
Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»
Управління державної служби у Вінницькій області «Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
З 08.06.2013 р.
Flag Counter
Форма входу
 
Головна » 2016 » Лютий » 8 » Є така професія – Батьківщину захищати.
15:06
Є така професія – Батьківщину захищати.

Шановні жителі Мурованокуриловецького району! В цей непростий для нашої країни час в Збройних Силах України триває робота щодо покращення рівня укомплектованості військових частин шляхом прийняття громадян України на військову службу за контрактом.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

- особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, військовозобов'язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб рядового складу;

- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, особи рядового складу, які проходять військову службу за контрактом, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, військовозобов'язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу.

На сьогодні, під час дії особливого періоду згідно ст. 20 і 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік призову збільшується до 60 років - терміну перебування військовозобов'язаних у запасі.

Строки укладання контрактів

Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби в календарному обчислені:

- для осіб рядового складу - з роки;

- для осіб сержантського та старшинського складу - від 3 до 5 років;

Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану та призначаються на посади, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.

6 місячний контракт

Для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації в особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється шість місяців. Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на строк шість місяців.

У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію згідно ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» дія таких контрактів припиняється достроково.

Право на освіту

Особи рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в Інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

Тому після завершення першого контракту (у тому числі 6-ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність) згідно пункту І. 72 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України.

Збереження місця роботи

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, згідно ст.119 «Кодексу законів про працю України» зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності".

Право на пенсію

Пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію у разі призову їх за військову службу під час часткової чи загальної мобілізації, на особливий період, або прийняття  на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту, виплата пенсій на час такої служби не припиняється. Після звільнення з військової служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років від часу повторного прийняття їх на службу до дня демобілізації або звільнення, згідно ст. 2 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Бонус за підписання контракту

Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах:

- особам рядового складу - вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн.);

- особам сержантського і старшинського складу - дев'ять мінімальних заробітних плат (12 402 грн.);

- особам офіцерського складу - десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.), згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.20І5 № 406.

Заходи посилення соціального захисту військовослужбовця, які сплановані у 2016 році

Міністерством оборони України з початку 2016 року розпочало виплату  збільшеного грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом у розмірі від 7 тис. грн. особам рядового складу, від 7,55 тис. грн. особам сержантського і старшинського складу, від 10 тис. грн.. особам офіцерського складу. Передбачені також додаткові виплати для учасників АТО – 4,2 тис.грн. і для учасників бойових дій – 7 тис.грн.

На сьогодні розроблено зміни до Закону України "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Мурованокуриловецького районного військового комісаріату тел.2-10-10.

Переглядів: 346 | Додав: mrzmurkur | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

( Гаряча лінія
Урядова телефонна гаряча лінія

Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Створити безкоштовний сайт на uCoz