Середа, 24.04.2024, 00:11



Мурованокуриловецька районна державна адміністрація

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Голова РДА

Меню сайту
Органи влади
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Верховний Суд України
Вінницька облдержадміністрація
Вінницька обласна рада
Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

Державний фонд сприяння місцевому самоврядування в Україні
Кращий державний службовець
Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»
Управління державної служби у Вінницькій області «Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
З 08.06.2013 р.
Flag Counter
Форма входу
 
Головна » 2015 » Червень » 19 » Комітет Верховної Ради роз’яснив, скільки може тривати громадське обговорення добровільного об’єднання територіальних громад
13:50
Комітет Верховної Ради роз’яснив, скільки може тривати громадське обговорення добровільного об’єднання територіальних громад

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на запит Мінрегіону дав роз’яснення положень Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» в частині визначення строків здійснення окремих етапів об’єднання.
Роз’яснення стосувалося, зокрема, використання у законі терміну «протягом певної кількості днів» щодо проведення громадського обговорення.
Цей термін міг означати або повністю названий у відповідній нормі закону проміжок часу, тобто не менше 30 і не менше 60 днів, або граничний строк, протягом якого повинні вчинитись певні дії, тобто до 30 і до 60 днів. 
Комітет, спираючись на думку фахівців «Асоціації міст України» та Мінрегіону, зазначає, що громадське обговорення разом з підготовкою до нього об’єктивно займає лише декілька днів, а не 30 чи 60.
Тобто Комітет підтверджує, що проведення громадського обговорення протягом певної кількості днів слід розуміти, як визначення граничного проміжку часу.
При цьому Комітет звертає увагу, що призначаючи громадське обговорення сільський, селищний, міський голова повинен виходити з необхідності залучення якомога більшої кількості зацікавлених учасників, враховуючи організаційні можливості виконавчих органів ради, а також визначати такі строки проведення громадського обговорення, які б слугували гарантією реалізації права громадян на висловлення власної думки.

Повний текст роз’яснення 
ТУТ

Переглядів: 381 | Додав: mrzmurkur | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2024


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

( Гаряча лінія
Урядова телефонна гаряча лінія





Пошук
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Створити безкоштовний сайт на uCoz