Середа, 19.02.2020, 14:12Мурованокуриловецька районна державна адміністрація

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Голова РДА

Меню сайту
Органи влади
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Верховний Суд України
Вінницька облдержадміністрація
Вінницька обласна рада
Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

Державний фонд сприяння місцевому самоврядування в Україні
Кращий державний службовець
Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»
Управління державної служби у Вінницькій області «Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
З 08.06.2013 р.
Flag Counter
Форма входу
 
Головна » 2015 » Серпень » 11 » Нарада з питань децентралізації влади та територіального об’єднання громад
12:49
Нарада з питань децентралізації влади та територіального об’єднання громад

Про це йшло­ся на на­ра­ді ми­ну­ло­го ві­в­то­р­ка, яку про­вів го­ло­ва рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції Сер­гій Ла­дан. В ро­бо­ті на­ра­ди взя­ли участь начальник управління - го­ло­в­ний бу­х­га­л­тер Де­па­р­та­ме­н­ту фі­нан­сів ОДА Ігор Це­ха­нов­сь­кий, за­сту­п­ник ди­ре­к­то­ра Де­па­р­та­ме­н­ту фі­нан­сів ОДА Оле­к­сандр Гор­ба, ек­с­перт асо­ці­а­ції ор­га­нів мі­с­це­во­го са­мо­в­ря­ду­ван­ня Ві­та­лій До­рох, де­пу­тат об­ла­с­ної ра­ди Оле­к­сандр Бі­рю­ков, де­пу­та­ти ра­йон­ної ра­ди, се­ли­щ­ний та сіль­сь­кі го­ло­ви, чле­ни ро­бо­чої гру­пи.

Ро­з­по­чи­на­ю­чи на­ра­ду, го­ло­ва рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції Сер­гій Ла­дан за­зна­чив, що на ній бу­дуть ро­з­г­ля­да­ти­ся пи­тан­ня де­це­н­т­ра­лі­за­ції вла­ди, те­ри­то­рі­а­ль­но­го об’є­д­нан­ня гро­мад та вне­сен­ня змін до Кон­сти­ту­ції Укра­ї­ни в ча­с­ти­ні ре­фо­р­му­ван­ня ор­га­нів мі­с­це­во­го са­мо­в­ря­ду­ван­ня. Районною групою на затвердження сесії обласної ради було подано перспективний план, згідно якого в районі сформовано п`ять об`єдна-них територіальних громад. Голова райдержадміні-страції наголосив, що це не до­г­ма і в план мо­ж­на бу­де вно­си­ти змі­ни і про­по­зи­ції.

Про ви­ко­нан­ня бю­дже­тів усіх рі­в­нів та про де­які пи­тан­ня фі­нан­со­во­го ста­ну май­бу­т­ніх об’є­д­нань ін­фо­р­му­ва­ли начальник управ-ління - го­ло­в­ний бу­х­га­л­тер Де­па­р­та­ме­н­ту фі­нан­сів ОДА Ігор Це­ха­нов­сь­кий, за­сту­п­ник ди­ре­к­то­ра Де­па­р­та­ме­н­ту фі­нан­сів ОДА Оле­к­сандр Гор­ба. Пе­ред­ба­ча­єть­ся, що де­це­н­т­ра­лі­за­ція зна­ч­но збі­ль­шить до­хо­ди мі­с­це­вих бю­дже­тів, а об’є­д­на­ним гро­ма­дам бу­де на­да­на ці­льо­ва до­по­мо­га з дер­жа­в­но­го бю­дже­ту. Ек­с­перт асо­ці­а­ції ор­га­нів мі­с­це­во­го са­мо­в­ря­ду­ван­ня Ві­та­лій До­рох по­ді­ли­в­ся із уча­с­ни­ка­ми на­ра­ди сво­їм ба­чен­ням що­до ос­но­в­них по­ло­жень та прак­ти­ч­но­го за­сто­су­ван­ня Ме­то­ди­ки фо­р­му­ван­ня спро­мо­ж­них те­ри­то­рі­а­ль­них гро­мад. Де­пу­тат об­ла­с­ної ра­ди Оле­к­санр Бі­рю­ков на­вів при­к­лад по­зи­ти­в­но­го до­с­ві­ду ре­фо­р­му­ван­ня у Поль­щі. Зазначив, що потрібно проводи-ти велику роз`яснювальну роботу серед населення.

На­ра­да про­хо­ди­ла у фо­р­мі ак­ти­в­но­го «жи­во­го» спі­л­ку­ван­ня, ко­жен ба­жа­ю­чий мав на­го­ду ви­сло­ви­ти свої ду­м­ки що­до ре­фо­р­ми. В об­го­в­рен­ні взя­ли участь сіль­сь­кі го­ло­ви Ві­к­тор Ме­ль­ник, Ана­то­лій Смі­ля­нець, Ана­то­лій Ми­хай­ле­н­ко, Ми­ко­ла Ар­на­ут, Сві­т­ла­на Іль­ні­ць­ка, де­пу­та­ти ра­йон­ної ра­ди Іван Над­ке­р­ни­ч­ний, Ва­силь За­го­ро­д­нюк, Ми­ко­ла Яки­м­цев, Ан­то­ні­на Пско­ва. Во­ни ве­ли мо­ву про ві­д­су­т­ність за­ко­но­да­в­чої ба­зи для чі­т­ко­го про­ве­ден­ня ре­фо­р­ми, ро­бо­ту ек­с­т­ре­них служб в но­вих умо­вах, по­в­но­ва­жен­ня ста­рост, фо­р­му­ван­ня пе­р­с­пе­к­ти­в­но­го пла­ну ра­йо­ну.

За­ве­р­шу­ю­чи на­ра­ду го­ло­ва рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції Сер­гій Ла­дан за­зна­чив, що ре­фо­р­ма три­ває, пе­р­ші кро­ки до де­це­н­т­ра­лі­за­ції вже зроб­ле­ні, але по­пе­ре­ду скла­д­ний шлях, ба­га­то відповідей на за­пи­тання до­ве­деть­ся шу­ка­ти в хо­ді ре­фо­р­му­ван­ня та не­має сум­ні­вів в то­му, що для змін час на­став.    

Переглядів: 195 | Додав: mrzmurkur | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

( Гаряча лінія
Урядова телефонна гаряча лінія

Пошук
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Створити безкоштовний сайт на uCoz