Понеділок, 24.02.2020, 18:11Мурованокуриловецька районна державна адміністрація

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Голова РДА

Меню сайту
Органи влади
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Верховний Суд України
Вінницька облдержадміністрація
Вінницька обласна рада
Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

Державний фонд сприяння місцевому самоврядування в Україні
Кращий державний службовець
Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»
Управління державної служби у Вінницькій області «Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
З 08.06.2013 р.
Flag Counter
Форма входу
 
Головна » 2013 » Серпень » 20 » Щедрий урожай сільськогосподарських угідь району та ФГ «Олімп»
10:29
Щедрий урожай сільськогосподарських угідь району та ФГ «Олімп»
В цьо­му ро­ці хлі­бо­ро­би ра­йо­ну зі­б­ра­ли ще­д­рий ужи­нок, в яко­му зна­ч­ний вклад ФГ «Олімп» с. Сте­па­н­ки, яке з робочим візитом відвідав голова райдержадміністрації В.Д. Максимчак. Так, в го­с­по­дар­с­т­ві за­без­пе­че­но ви­со­ку вро­жай­ність зе­р­но­вих ку­ль­тур ран­ньої гру­пи – 46,8 ц/га, ози­мо­го яч­ме­ню – 46 ц/га, ози­мо­го рі­па­ку – 33 ц/га. Все це за­вдя­ки зла­го­дже­ній пра­ці ком­бай­не­рів Во­ло­ди­ми­ра Со­ля­ра та Ві­та­лія По­но­ма­ре­н­ка, во­ді­їв Ми­ко­ли Го­л­дин­сь­ко­го та Ана­то­лія Га­в­ри­ша, тра­к­то­ри­с­тів Во­ло­ди­ми­ра Па­с­ка­ла Ста­ні­с­ла­ва Ли­са­ка, Во­ло­ди­ми­ра Бі­ло­зо­ра, Бо­ри­са Гу­цо­ла, Во­ло­ди­ми­ра Па­в­лов­сь­ко­го, Ан­д­рія Яку­бе­н­ка, Во­ло­ди­ми­ра Пан­че­н­ка. Сум­лін­но спра­в­ля­лись зі сво­ї­ми обо­в’я­з­ка­ми пра­ців­ни­ки то­ку – за­ві­ду­ю­ча скла­дом Га­ли­на Де­ни­со­ва, ро­бі­т­ни­ки Лю­бов Га­в­риш, Оле­к­сандр Ма­ру­няк, Ві­к­тор Пі­рус, Юрій До­б­рян­сь­кий, Оле­на Пос­то­ві­тюк, Оле­на Яре­н­чак, Оле­на Яку­бе­н­ко, Ві­к­тор Гон­чар, Оле­на Фе­до­ри­ше­на, Оле­к­сандр Су­ли­ма, Сер­гій Бог­дан, Оле­к­сандр Ку­че­рук, Ігор Че­р­кіс. За спра­в­ні­с­тю ме­ха­ні­з­мів по­с­тій­но слід­кує ін­же­нер-­ме­ха­нік Оле­к­сандр Да­ни­люк. Про охо­ро­ну зе­р­на дба­ють Ва­ле­рій Лу­ць­кий та Ва­дим Сі­лі­т­рар. Все під ко­н­т­ро­лем у за­сту­п­ни­ка ке­рі­в­ни­ка Сер­гія Де­ми­да та го­ло­в­но­го бу­х­га­л­те­ра Лю­д­ми­ли Фай­ден. Сма­ч­ні обі­ди го­ту­ють ку­ха­рі Га­ли­на Бі­ло­зор і Ма­рія Бо­д­нар. Очо­лює го­с­по­дар­с­т­во вмі­лий ке­рі­в­ник, та­ла­но­ви­тий ор­га­ні­за­тор, кра­си­ва жі­н­ка Лю­д­ми­ла Огі­р­чук. Лю­д­ми­ла Ва­си­лі­в­на дбає про ко­ле­к­тив го­с­по­дар­с­т­ва, ство­рює на­ле­ж­ні умо­ви для пра­ці та ві­д­по­чи­н­ку пра­ців­ни­ків. У по­лі зо­ру ке­рі­в­ни­ка по­с­тій­на ту­р­бо­та про со­ці­а­ль­ну сфе­ру Сте­па­н­ків­сь­кої те­ри­то­рі­а­ль­ної гро­ма­ди. Так, за ко­ш­ти аг­ро­фо­р­му­ван­ня га­р­но ві­д­ре­мо­н­то­ва­но при­мі­щен­ня Сте­па­н­ків­сь­кої бі­б­лі­о­те­ки. В да­ний час за­ве­р­шу­єть­ся ре­монт ФА­Пу в с. Сте­па­н­ки.

Лю­д­ми­ла Ва­си­лі­в­на дбає про вча­с­ні ро­з­ра­ху­н­ки з лю­дь­ми за паї. Так, в цьо­му ро­ці ви­да­ли на один пай 550 кг пше­ни­ці та 400 – яч­ме­ню. Жи­те­лі гро­ма­ди ма­ють змо­гу од­ра­зу пе­ре­ро­би­ти зе­р­но на бо­ро­ш­но та кру­пи у  мли­ні с. Горай при­ва­т­но­го пі­д­п­ри­є­м­ця Ві­к­то­ра Со­ко­ла. Та­кож тут мо­ж­на пе­ре­ро­би­ти со­ня­ш­ник на олію, як га­ря­чо­го, так і хо­ло­д­но­го ві­джи­му.

Зустрівшись з керівником та трудовим колективом господарства, Віктор Дмитрович зазначив, що трудівники полів району і, зокрема, ФГ «Олімп» зробили вагомий внесок у справу продовольчої незалежності України. Глава держави В.Ф. Янукович цьому питанню надає надзвичайно важливого значення і тримає хід його виконання на особистому контролі.

Переглядів: 530 | Додав: mrzmurkur | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

( Гаряча лінія
Урядова телефонна гаряча лінія

Пошук
Календар
«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Створити безкоштовний сайт на uCoz